Hledat
Filters

Deskorolki elektryczne z serii CITY BOARD

7. března 2021

Obiekt pożądania niemal każdego współczesnego nastolatka jeszcze 5 lat temu nie był dostępny dla zwykłego użytkownika. Dziś hoverboardy podbijają serca młodych ludzi i stają się coraz bardziej popularne także w Polsce.

 

Hoverboard, czyli samobalansująca, elektryczna deskorolka to inteligentne urządzenie mobilne umożliwiające poruszanie się bez konieczności odpychania się nogami. Jazdę zapewniają dwa koła napędzane silnikiem elektrycznym, do którego mocy dostarcza pojemny akumulator. Koła połączone są specjalnym podestem, składającym się z dwóch części, które mogą pochylać się w różne strony niezależnie od siebie. Wbudowany żyroskop oraz komputer pokładowy umożliwia sterowanie deską i utrzymanie równowagi, jedynie dzięki balansowaniu ciałem.Zastosowanie takiej konstrukcji sprawia, że jazda na hoverboardzie to sama przyjemność. Kontrola pojazdu polega na pochylaniu się w przód w celu przyspieszenia, odchyleniu do tyłu, by zahamować lub zwolnić oraz odpowiedniej pracy stóp, gdy chce się skręcić w lewo lub w prawo.

 

Dlaczego młodzież jest tak zafascynowana elektrycznymi deskorolkami? To nie tylko chwilowa moda na gadżety! Młodzi ludzie i dzieci o wiele szybciej uczą się jazdy na hoverboardach w porównaniu z dorosłymi i „łapią” zasady użytkowania w kilka chwil. Elektryczne deskorolki dostarczają im wiele frajdy i pretekstu do wyjścia na świeże powietrze a wbudowane głośniki bluetooth pozwalają na słuchanie ulubionej muzyki w gronie przyjaciół i znajomych.  Jest też spora szansa, że rodzice zechcą pożyczyć od swoich pociech elektryczną deskorolkę by sprawdzić czy taki sposób dojazdu do pracy nie jest lepszy niż stanie w korkach :)

 

Nowoczesne modele hoverbordów takie jak City Board S6 lub City Board S10 wnoszą do codzienności maksimum zabawy. Wbudowane światła LED sygnalizują urządzenie w ruchu a głośniki bluetooth pozwalają na słuchanie swojej ulubionej muzyki wszędzie tam, gdzie porusza się deska. Antypoślizgowa powierzchnia podestu zapewnia bezpieczeństwo oraz zwiększa komfort użytkowania deski jesienią i na wiosnę. Deskorolce nie starsza jest wilgoć, niepogoda, pył czy odrobina błota. Przy wyborze modelu warto kierować się głównym zastosowaniem hoverboarda i dobrać go odpowiednio do potrzeb. Poszczególne modele różnią się wielkością kół, za czym idzie inny komfort jazdy w różnych warunkach.

Jeśli hoverboard używany będzie w warunkach miejskich - na gładkich asfaltowych powierzchniach i chodnikach warto wybrać model City Board S6, w którym 6,5 calowe koła oraz smukły design zapewnia wygodę i dobrą przyczepność. Model ten świetnie sprawdzi się w przypadku młodszych użytkowników, ze względu na maksymalną prędkość do 15 km/h. Pojemna bateria zapewnia zasięg do 20 km, a maksymalna ładowność to aż 100 kg. Niewielkie wymiary produktu 60x19x17 oraz dołączona do zestawu torba gwarantuje łatwe i nieuciążliwe przenoszenie urządzenia.

 

Osoby pragnące większych wrażeń powinny swoją uwagę skupić na modelu City Board S10. Znacznie większe koła o średnicy 10 cali z możliwością samodzielnego pompowania to duża przyczepność, a ich rozmiar minimalizuje kąt przechyłu, zapewniając stabilność przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki jazdy. Dzięki takiej konstrukcji deskorolka może być wykorzystywana do jazdy na różnych rodzajach powierzchni - np. w parkach miejskich, na trawie czy piasku. Twardość kół można dostosować do nierówności terenu, dzięki dętce – lekko napompowane koła amortyzują wyboje i pofałdowanie drogi, a mocno nadmuchane  pozwalają osiągnąć maksymalną prędkość 15 km/h na gładkich, asfaltowych drogach. City Board S10 przypadnie do gustu starszej młodzieży i dorosłym. Dołączona do zestawu torba pomoże w transporcie nieco większej gabarytowo deskorolki komunikacją miejską czy samochodem.

 

Samobalansująca deska elektryczna to świetny pomysł na prezent, dostosowana do potrzeb młodzieży, zaprojektowana tak, by wtapiać się w nowoczesną, miejską przestrzeń, cieszy oko zgrabnym designem i wieloma funkcjami. Do wyboru są aż trzy kolory: biały, czarny i niebieski, które zaspokoją gusta nawet wymagających nastolatków, dla których wygląd ma ogromne znaczenie.

 

Jeszcze Wam mało? Hoverboarda łatwo zmienić w niewielkiego i zwrotnego gokarta dzięki dodatkowej nakładce! Dzięki temu zabawa zaczyna się od nowa, a gadżet po kilku tygodniach nie wyląduje w kącie, bo nastolatek się nim już znudził.

 

 

Vložte svůj komentář