Suchen
Filters

DRON - doskonały pomysł na jesienną nudę

Sonntag, 14. März 2021

Drony to bezzałogowe statki powietrzne, które pilotowane są zdalnie, za pomocą kontrolera, smartfona, tabletu lub komputera z powierzchni ziemi. Drony do celów rekreacyjnych to zazwyczaj niewielkie quadrocoptery z funkcją FPV – czterowirnikowce z technologią umożliwiającą podgląd obrazu na żywo (First Person View). Można je pilotować bez licencji,  a jeśli dron nie waży więcej niż 0,6kg, to nie obowiązują nas ograniczenia dotyczące odległości od ludzi, pojazdów i zabudowań. Warto wiedzieć, że nawet największe drony z rodziny Goclever nie przekraczają tej wagi, więc miłośników podniebnych atrakcji nie będzie martwić żadna papierologia ani ograniczenia.

 

Drony świetnie sprawdzają się do oglądania świata z lotu ptaka i odbywania niezapomnianych podróży bez odrywania się od ziemi. Podniebne akrobacje, loty precyzyjne, wyścigi, robienie artystycznych fotografii i filmów z nowej perspektywy jeszcze nigdy nie były tak łatwe i dostępne. Dzięki dronom nagrania ekstremalnych wyczynów sportowych - na deskach, w trakcie wspinaczki czy wybryków na rowerze będą znacznie bardziej dynamiczne i ciekawsze niż te nagrywane „z ręki” lub z poziomu podłoża.

 

Drone Sky Beetle FPV http://goclever.com/pl/goclever-drone-sky-beetle-fpv

Dzięki połączeniu miniaturyzacji, zwinności i szybkości powstaje kompaktowy, zwrotny i niezwykle łatwy w pilotażu malutki Dron Sky Beetle FPV. Wyposażony w dobrej klasy kamerę VGA, łączącą się przez Wi-Fi ze smatfonem lub tabletem umożliwia nagrywanie i przekazywanie obrazu w czasie rzeczywistym nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Niewielkie rozmiary ( 9cm x 7 cm x 3 cm) sprawdzają się w każdej sytuacji, szczególnie na urlopie i wakacjach. Zmieści się  w każdej torbie podróżnej, plecaku, kobiecej torebce, a nawet w kieszeni, więc już nigdy nie okaże się, że dron został w domu, a my na wakacjach tracimy właśnie najlepsze ujęcie w życiu. Obrót o 360 stopni, podniebne akrobacje, precyzyjne loty, wyścigi z przeszkodami - to wszystko jest osiągalne dzięki dobrej stabilności lotu którą zapewniają sześcioosiowy żyroskop oraz czterokanałowa kalibracja.

 

Drone HD2 FPV http://goclever.com/pl/goclever-drone-hd-2-fpv

Zwinny i wytrzymały Dron HD 2 FPV to idealne urządzenie dla osób, które rozpoczynają przygodę z lotami rekreacyjnymi. Rozrywkę najwyższych lotów zapewnia sześcioosiowy żyroskop gwarantujący wyjątkowa stabilność i odporność podczas niewielkich podmuchów wiatru. Trzy tryby czułości pozwalają dostosować lot do siły wiatru i pozwalają pilotowi na stopniowe nabywanie umiejętności. Bardziej zaawansowanym użytkownikom z pewnością przypadnie do gustu czterokanałowa kalibracja, która pozwala na mikroregulację każdego z silników, tak aby precyzyjnie dopasowac maszynę do swoich preferencji. Średnie rozmiary i duża precyzja prowadzenia pozwalają na zabawę i wyścigi nie tylko na otwartej przestrzeni, ale także między drzewami. Dodatkowe funkcje takie jak obrót o 360 stopni i automatyczny powrót do pozycji wyjściowej oraz wbudowane diody LED sprawdzą się przy podniebnych akrobacjach o zachodzie słońca. Dron wyposażony jest w kamerę HD, która łączy się z urządzeniem mobilnym za pomocą Wi-Fi, umożliwiając podgląd obrazu z kamerki na żywo.

 

Drone Transformer FPV http://goclever.com/pl/goclever-drone-transformer-fpv

Kompaktowy i wielofunkcyjny dron nowej generacji to świetny gadżet dla miłośników podniebnych lotów. Dzięki systemowi Speed Boost może poruszać się z prędkością do 30 km/h, co wcześniej było zarezerwowane jedynie dla profesjonalnych maszyn. Podniebne loty to nie tylko wyścigi między przeszkodami, loty precyzyjne, ale również akrobacje. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na pilocie i wybraniu kierunku, dron wykona widowiskowy obrót wokół własnej osi, dzięki sześcioosiowemu żyroskopowi oraz czterokanałowej kalibracji. Można z nim z powodzeniem ruszyć w drogę - zmieści się w każdym plecaku lub torbie sportowej, ponieważ jest składany! System Flex ARM zapewnia łatwe składanie i rozkładanie ramion wirników do pozycji startowej. Zabierz go ze sobą na trening i udokumentuj swoje wyczyny, za pomocą kamery HD, która łączy się z urządzeniem mobilnym w czasie rzeczywistym. W zestawie dostępne są 3 akumulatory ładowane przez złącze micro USB – można naładować je nie tylko z gniazdka, ale także z powerbanku, co idealnie sprawdzi się w krytycznej sytuacji poza domem.

 

Drone Predator FPV PRO http://goclever.com/pl/goclever-drone-predator-fpv-pro

Zaawansowana maszyna latająca Predator FPV PRO najbardziej ucieszy osoby, które mają już doświadczenie w pilotażu dronów. Duży i wytrzymały bezzałogowiec o rozpiętości ramion 50 cm, może znacznie więcej niż maszyny w jego klasie, dzięki systemowi Speed Boost osiąga prędkość nawet 40 km/h! Niezastąpiony w lotach precyzyjnych, akrobacjach i wyścigach. Predator to podniebny łowca znakomitych ujęć fotograficznych, ułatwia to kamera HD o zmiennym kącie nachylenia obiektywu, która łączy się z urządzeniem mobilnym za pomocą Wi-Fi umożliwiając podgląd w czasie rzeczywistym. System poduszek Shock Proof stabilizuje oraz chronią ją przed nadmiernymi wstrząsami przy upadku. Sześcioosiowy żyroskop stabilizuje lot, wbudowany barometr oraz GPS dają możliwość automatycznego startu i lądowania, zawieszania w powietrzu oraz awaryjnego powrotu, a trzy tryby czułości umożliwiają dostosowanie sterowania do poziomu zaawansowania pilota. W zestawie znajdują się 3 akumulatory, które pozwalają na znaczną dłuższą zabawę dronem.

 

Posiadanie drona to prawdziwa frajda dla całej rodziny! Kilka minut nauki pilotażu i do zabawy mogą dołączyć starsze dzieci i nastolatki. Im z pewnością spodoba się opcja selfie wykonanych z bezzałogowca, czyli dronie – najnowszego trendu w mediach społecznościowych :)

Einen Kommentar hinterlassen