Search
Filters

Latające nowości

Sky Tracker i Sky Eagle – nowe budżetowe drony od Goclever


Poznańska firma Goclever właśnie wprowadziła do oferty dwa nowe drony, które powinny zainteresować wszystkich użytkowników, chcących zacząć zabawę z latającymi, zdalnie sterowanymi statkami powietrznymi bez wydawania zawrotnych sum na sprzęt. Nowości wyróżniają się kilkoma unikalnymi cechami – Sky Tracker może np. pochwalić się wyjątkowo długim maksymalnym czasem lotu, zaś Sky Eagle – wyjątkowo niską ceną jak na sprzęt tej klasy i gabarytów.  

Oba nowe modele mają cały zestaw cech wspólnych – są zbudowane z materiałów świetnej jakości, bardzo proste w pilotażu (dzięki zestawowi funkcji wspierających pilota),  wbudowane kamery (z możliwością podglądu na żywo oraz rejestrowania nagrywanych materiałów - Tracker), 6-osiowy żyroskop, zasięg do 80 metrów, maksymalną prędkość do 20 km/h, oświetlenie LED oraz możliwość przeprowadzenia 4-kanałowej kalibracji silników.

Sterowanie urządzeniami jest niezwykle proste, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych pilotów – dzięki możliwości precyzyjnego konfigurowania czułości kontrolera, regulowania parametrów silników oraz  korzystania z systemów wspierających operatora (obrót 360, intuicyjne sterowanie czy automatyczny powrót).

Jeśli chodzi o różnice, to uwidaczniają się one przede wszystkim w rozmiarach urządzeń i maksymalnym czasie lotu. Goclever Sky Tracker mierzy 30x30x11 cm i jest wyposażony w baterię o pojemności 1600 mAh, która zapewnia dość energii na 22 minuty nieprzerwanego lotu. Warto podkreślić, że to wynik absolutnie ponadprzeciętny, niespotykany w urządzeniach tej klasy i z tej półki cenowej. Cenę urządzenia ustalono na 199 zł.

Goclever Sky Eagle jest mniejszy – mierzy 22 x 22 x 7 cm, dzięki czemu jest wygodny w transporcie i doskonale nadaje się do wykonywania najróżniejszych akrobacji w ciasnych przestrzeniach, między obiektami (drzewami) itp.  Wbudowana bateria o pojemności 300 mAh wystarcza na ok. 7 minut lotu. Atutem urządzenia jest za to bardzo korzystana cena – 99 zł za drona 22 cm to niezwykle atrakcyjna oferta, czyniąca z niego świetną propozycję dla osób chcących rozpocząć zabawę z lataniem.

Do zestawu dołączony jest zapasowy komplet śmigieł, ich osłony i narzędzia pozwalające na ich wymianę.

 

Leave your comment
Comments
9/15/2019 9:46 PM
http://mewkid.net/order-prednisone/ - Prednisone No Prescription <a href="http://mewkid.net/order-prednisone/">Prednisone 20mg</a> vfy.sasa.goclever.com.mms.vq http://mewkid.net/order-prednisone/
9/16/2019 12:02 AM
http://mewkid.net/order-prednisone/ - Prednisone No Prescription <a href="http://mewkid.net/order-prednisone/">Prednisone Without Prescription</a> klq.jyow.goclever.com.zli.on http://mewkid.net/order-prednisone/