Caută
Filters

5 prezentów na Dzień Ojca

duminică, 7 iunie 2020

5 prezentów na Dzień Ojca

Czy data 23 czerwca coś Wam mówi? A pamiętacie o jednej z najważniejszych osób w Waszym życiu? Mowa oczywiście o ojcach i ich święcie, który przypada w tym roku na sobotę. Nie zapomnijcie o życzeniach i prezencie na Dzień Ojca.
 

Słuchawki Urban Premium http://goclever.com/pl/sound-club-urban-premium-blackJeśli Twój ojciec lubi muzykę, a zamiast książek woli posłuchać audiobooka, warto podarować mu porządne słuchawki. Bezprzewodowe słuchawki Sound Club Urban Premium to ultranowoczesny design, który świetnie sprawdzi się w wypadku modnych ojców podążających za trendami. Urządzenie zostało wyposażone w radio, czytnik kart mini SD, funkcjonalność zestawu słuchawkowego oraz nowoczesną konstrukcję, dzięki której po odwróceniu głowic nauszników rozpoczyna się emisja dźwięku jak z głośników. Świetnie sprawdzają się w drodze oraz w pracy, gdy trzeba skupić się na jej wykonywaniu, bez rozpraszających dźwięków z zewnątrz.
 Twój ojciec ciągle uszkadza sobie telefon w pracy i nie masz jak do niego zadzwonić, a może ma ekstremalne hobby, które wymaga niezwykłych sprzętów? Podaruj tacie odporny smartfon Quantum 500 Steel i już więcej nie trać z nim łączności. Nowoczesne urządzenie sprawdzi się w trudnych warunkach pogodowych. Oporna na wilgoć, pył i uderzenia wzmacniana stalą obudowa w standardzie IP68, chroni wnętrze przed uszkodzeniem, a wytrzymały akumulator pozwala na prowadzenie wielogodzinnych rozmów. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym smartfon łączy w sobie nowoczesny design, smukłą linię oraz świetną funkcjonalność. Pełny multitasking, większa oszczędność energii, nowy system powiadomień, czytnik linii papilarnych i Android 7.0 na pokładzie to tylko niektóre z zalet Quantum 500 Steel.
 

Szalona propozycja prezentowa dla odjechanych ojców, którzy ciągle narzekają na komunikację miejską lub stanie w korkach w drodze do pracy. Dzięki hulajnodze City Rider 9” Storm Twój tata w końcu przestanie się denerwować i spóźniać do pracy, do tego będzie miał najbardziej hipsterski i wyjątkowy środek lokomocji w swojej firmie. Hulajnoga napędzana siłą mięśni to nie tylko szybki transport na niewielkie odległości, ale także dodatkowy trening i sprytny sposób na dbanie o zdrowie i kondycję. Duży i wygodny, miejski pojazd łatwo się składa, dzięki czemu można go zmieścić obok biurka w pracy. Wyposażony jest w dwa amortyzatory, hamulec tarczowy, regulowaną wysokość kierownicy, antypoślizgowy podest i rączki. Ergonomiczna konstrukcja i duże kółka zapewniają sporą prędkość jazdy i sprawne przemieszczanie się w przestrzeni miejskiej. „Storm” to idealny prezent dla mężczyzn, którzy są świadomi ekologicznie i oprócz dbania o siebie, zwracają uwagę na ochronę przyrody i otaczające ich środowisko.

 
Drive Cam FAST GO Full HD http://goclever.com/pl/drive-cam-fast-go-full-hd


Rejestratory samochodowe to już właściwie codzienność w motoryzacji. Małe kamery wewnątrz pojazdu rejestrują wydarzenia na drodze, podczas jazdy w dzień i w nocy, a nagrania z nich stanowią pełnoprawne dowody podczas postępowania sądowego lub dochodzenia po wypadku komunikacyjnym. Jeśli Twój tata jeszcze nie posiada samochodowego rejestratora Dzień Ojca to świetna okazja na zmianę tego stanu rzeczy. Podaruj tacie Drive Cam Fast Go Full HD - urządzenie o niewielkich gabarytach z możliwością nagrywania obrazu o rozdzielczości Full HD, zarówno w dzień, jak i w nocy, oraz systemem Auto Start/Stop. Soczewka w kamerze jest całkowicie odporna na odkształcenia wynikające z drastycznych zmian temperatur we wnętrzu samochodu pomiędzy zimą a latem. Dodatkowym atutem urządzenia jest funkcja Motion Detection w systemie G-Sensor ­­- kamera zarejestruje obraz z otoczenia samochodu, gdy wykryje wstrząs np. po uderzeniu na parkingu czy odrapaniu lakieru przez inny pojazd.
 

Opaska Sportowa MAXFIT Premium i MAXFIT GOSENIORhttp://goclever.com/pl/opaska-sportowa-smart-band-maxfit-premium, Bez względu na to, czy Twój tata jest w średnim wieku, czy już przekroczył siedemdziesiątkę z pewnością przyda mu się trochę ruchu. Modny smartband zachęci do częstszego wychodzenia z domu, przypomni o codziennej dawce ruchu i zmierzy podstawowe funkcje organizmu. Nie trzeba trenować wyczynowo, by opaski fitness stały się codziennym elementem ubioru. MAXFIT Premium to świetny gadżet dedykowany osobom, które chcą zadbać o swoją kondycję, wygląd i przy okazji o zdrowie. Przystępne analizy rytmu serca, ciśnienia krwi, wysycenia krwi tlenem, przebytego dystansu, ilości kroków i podgląd trasy z pewnością przydadzą się mężczyznom, którzy rozpoczęli uprawianie sportu i chcą dobrze dopasować swój plan treningowy. Powiadomienia o nadchodzących rozmowach i wiadomościach to przydatna funkcja, dzięki której nie trzeba za każdym razem sięgać po telefon. Smartband MAXFIT GOSENIOR to podobne urządzenie przystosowane do osób starszych. Duży czytelny wyświetlacz spełnia również funkcję zegarka i kalendarza. Dzięki powiadomieniom i przypomnieniom zachęca starsze osoby do wyjścia na spacer i przejścia określonej ilości kroków. Moduł Senior Lab zapewnia funkcje analityczne potrzebne do sprawdzenia kondycji organizmu i jakości snu. A miesięczna historia pomiarów z pewnością zaciekawi lekarzy taty, którzy mogą lepiej dobrać leki do stanu zdrowia i aktywności pacjenta.
 
Lăsați comentariul dvs