Szukaj
Filters
RSS

Artykuły

Jeszcze do niedawna najczęstszym prezentem kupowanym na pierwszą komunię był rower. Dziś idziemy z duchem czasu i wyposażeni w nowe technologie dajemy na prezent smartfony, smartwatche, tablety, laptopy i quady.
Wielkanoc to doskonała okazja do obdarowywania swoich bliskich. Warto wybrać prezent, który przyda się na co dzień, podkreśli więzi rodzinne czy będzie spełnieniem marzeń osoby obdarowanej. Podpowiadamy 5 prezentów, które na pewno się spodobają!
Dzień Kobiet, Wielkanoc, urodziny czy imieniny - okazji do obdarowywania kobiet nie brakuje. Jeśli potrzebujesz niesztampowego prezentu dla kobiety, oto kilka propozycji, które szczególnie przypadną do gustu miłośniczkom zdrowego stylu życia i gadżetów.
Aż 33 z 50 miast Unii Europejskiej o największym stężeniu pyłu w powietrzu znajduje się w Polsce. Smog stał się realnym problemem wielu Polaków.
Idealny prezent dla mężczyzny zależy od jego osobowości i upodobań. Podpowiadamy 5 najlepszych prezentów dla panów, z których na pewno będą zadowoleni!
Podpowiadamy jak nie dać się przeziębieniom i szybko rozprawić z chorobą dzięki prostym urządzeniom, które możesz kupić przez internet.
Cukrzyca jest już dziś uznawana za chorobę cywilizacyjną i jej rozpoznanie nie zawsze jest oczywiste a wystarczy regularne badanie ciśnienia tętniczego.
Domowy monitoring nie budzi raczej skojarzeń z niczym prostym, tanim lub wręcz potrzebnym. Jednak myślimy tak jedynie do czasu gdy wydarzy się coś co zburzy nas spokój i bezpieczeństwo.
Przewodnik. Jak wybrać termometr? Jakie zalety ma termometr bezdotykowy i jak z niego korzystać.
Żeby zadbać o zdrowe powietrze w domu lub biurze nie wystarczy kupić oczyszczacz powietrza - trzeba jeszcze znać zasady jego użytkowania. Warto również dobrać jego parametry oraz wielkość do swoich potrzeb.