Hledat
Filters

5 prezentów dla automaniaka na nowy sezon

16. února 2020
LUSTERKO KAMERA DRIVE MIRROR SAFEGO FULL HD
Bezpieczeństwo w trakcie jazdy i postoju samochodu jest kluczowe dla osób, które często znajdują się na drodze. Coraz więcej samochodów, okres wakacyjny, nieuwaga, rozproszenie kierowcy i upał mogą powodować więcej wypadków i stłuczek. W przypadku niemiłego lub niebezpiecznego zdarzenia na drodze nasze lusterko Drive Mirror full HD z dwoma kamerami (przednią i tylną), zarejestruje incydent, a nagranie może posłużyć jako dowód podczas postępowania sądowego. Przednia kamera urządzenia znajduje się w korpusie lusterka, dzięki temu nie ma potrzeby przyklejania czy instalowania dodatkowych elementów do szyby pojazdu, dzięki czemu zachowana jest lepsza widoczność. Tylną kamerę można zamontować wewnątrz pojazdu na tylnym oknie lub np. nad tablicą rejestracyjną. Dzięki takiemu rozmieszczeniu urządzeń otrzymujemy szeroki kąt widzenia oraz rozdzielczość HD – żadne zdarzenie nie umknie naszej uwadze. Dodatkowo tylna kamera pomaga podczas parkowania czy manewrów w wąskich miejscach. Z Drive Mirror full HD Twój samochód jest bezpieczny nawet w nocy na parkingu, czujniki ruchu wykrywają aktywność bezpośrednio przed frontem kamery, dzięki temu włącza się i rejestruje podejrzane ruchy złodziei czy wandali, może też zarejestrować na stłuczkę na parkingu. 

Fani minimalizmu i elegancji ucieszą się już z samego wyglądu niewielkiego rejestratora samochodowego Drive Cam Fast Go. Urządzenie wyróżnia się nie tylko niewielkimi gabarytami, ale także rejestrowaniem obrazu w znakomitej jakości Full HD oraz czterowarstwową soczewką, która jest całkowicie odporna na odkształcenia w trakcie zmian temperatury. Intensywne nagrzewanie latem i ujemne temperatury zimą, nie są jej straszne - kamera działa bez zastrzeżeń o każdej porze roku, zarówno w dzień, jak i w nocy. Urządzenie wyposażone jest w czuły układ G-Sensor, który blokuje plik nagrany podczas zdarzenia drogowego, zapewniając możliwość wielokrotnego odtwarzania wideo - nie ma możliwości przypadkowego jego usunięcia czy nadpisania fragmentu nagrania innym obrazem.
GOCLEVER DRIVE POWER PACK & CAR STARTER http://goclever.com/pl/goclever-drive-power-pack-car-starter
Wybierając się w daleką podróż samochodem lub podczas siarczystych mrozów warto mieć w zanadrzu coś co uratuje samochód, gdy ten odmówi posłuszeństwa. W myśl zasady „przezorny zawsze ubezpieczony” każdy kierowca powinien mieć w swoim aucie kompaktowy power pack z funkcją „jump starter”, który ma w sobie na tyle mocy, by pomóc w awaryjnym rozruchu samochodu. Świetnie nadaje się zarówno do silników benzynowych jak i diesla. Któremuś z Twoich przyjaciół często zdarzają się takie awarie, a dodatkowo wiecznie ma rozładowany telefon i na ostatniej kresce baterii w smartfonie dzwoni do Ciebie po pomoc? Power Pack&Car Starter to idealny prezent dla niego. Taki gadżet z pewnością będzie często w użyciu, bo oprócz rozruchu samochodu może naładować telefon, aparat, nawigację, tablet lub inny sprzęt elektroniczny.

 


Zdarza Ci się często błądzićpodczas podróży? Denerwują Cię niejasne oznaczenia dróg i objazdów, które często wyprowadzają w pole? Zrób sobie i swoim bliskim prezent -  zainwestuj w dobrą nawigację Drive Navio 2 740, z zawsze aktualnymi mapami Europy i trafiaj zawsze na czas do celu, bez zbędnych nerwów i objazdów. Nawigacja sprawnie zaprowadzi Cię do wybranego miejsca ostrzegając przed fotoradarami, przekroczeniem dozwolonej prędkości oraz pokazując pas skrętu. Wygodna w użytkowaniu nawigacja, z dożywotnim dostępem do aktualizacji map, kryje w sobie również odtwarzacz muzyki, filmów i przeglądarkę zdjęć. Stojąc w korkach już nigdy nie będzie Ci się nudzić :) 


 

W trakcie dalekich podróży samochodem ważna jest łączność ze światem. Jeśli chcesz, by Twój ulubiony automaniak zawsze uprzedzał Cię o wizytach, czy informować o miejscu, do którego aktualnie mknie samochodem, podaruj mu smartfon z wytrzymałą baterią. Odporny na warunki zewnętrze Quantum 500 Steel pozwoli pozostać w kontakcie nie tylko w drodze, ale także podczas majsterkowania przy aucie w garażu. Podwyższona wytrzymałość na wilgoć, pył, kurz, zmiany temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne gwarantuje międzynarodowy certyfikat IP68. Akumulator 3000 mAh z funkcją Power Bank pozwala na długie godziny rozmów i korzystania z aplikacji, w tym nawigacji. Świetnie sprawdzi w wypadku osób, które lubią się wyróżniać z tłumu – zapewnia to nowoczesny, futurystyczny design i funkcjonalność smartfona.

 

Vložte svůj komentář