Αναζήτηση
Filters

LAMPA LED

Salon piękności we własnej łazience.

Lampa jest niezbędna do utwardzania lakierów hybrydowych, a jej wybór może mieć duże znaczenie. Lakiery hybrydowe źle utwardzone mogą się marszczyć, kurczyć i ciągnąć. Dzięki proponowanemu urządzeniu, każda dbająca o swój wygląd kobieta może bez pomocy kosmetyczki czy manicurzystki poddać się profesjonalnej pielęgnacji płytki paznokci dłoni oraz stóp w zaciszu własnego mieszkania. W każdej chwili i przy każdej, nawet pilnej okazji, będziesz mogła poszczycić się własnoręcznie wykonanym, nienagannym manicure i pedicure! Przy tak ogromnej liczbie zalet i możliwości, lampa z pewnością na dobre zagości w Twojej łazience.

Nasza lampa łączy w sobie cechy profesjonalnych urządzeń z prostotą obsługi i szeroką funkcjonalnością. Urządzenie wyposażono w innowacyjne diody LED Sun utwardzające zarówno lakiery hybrydowe, jak i żele! Używając jej, możesz nie tylko zmienić kolor swoich paznokci za pomocą lakieru hybrydowego, ale również nadać im odpowiedni kształt za pomocą żelu. Dla wygody użytkowania lampa uruchamia się automatycznie po włożeniu dłoni do urządzenia. Dodatkowo wyposażono ją w 3-stopniowy timer (10, 30 i 60 s). Wnętrze wyłożone specjalną powłoką Alu Shielding odbijającą światło promieni UV co znacząco wpływa na skrócenie czasu naświetlania. Utwardzanie lakieru hybrydowego trwa 30 sekund, zaś żelu - 60 sekund *

Odpowiednio dobrana wielkość urządzenia pozwala przeprowadzać zabieg jednocześnie na wszystkich palcach (mieści całą dłoń oraz stopę). Stanowi to niewątpliwą zaletę, gdyż w prosty sposób każda użytkowniczka wykona samodzielnie manicure, jak i pedicure. Zapewniono odpowiednio dużo miejsca, by świeżo pomalowane paznokcie nie zawadzały o obudowę urządzenia, co mogłoby doprowadzić do powstania rys na wypielęgnowanej płytce paznokciowej.

Nowością jest zastosowanie mieszanego źródła światła – energooszczędnych diod LED oraz świetlówki CCFL. Jest to najnowsza technologia, która nie tylko skraca czas pielęgnacji, ale również zmniejsza awaryjność urządzenia. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasza lampa jako jedna z  nielicznych dostępnych na rynku urządzeń posiada wymagane atesty i spełnia standardy bezpieczeństwa, potrzebne do swobodnego handlu na terenie Unii Europejskiej. Jest to urządzenie bezpieczne do wykorzystywania w warunkach domowych, co powinno ostatecznie przekonać do zakupu każdą ze świadomych konsumentek.

Lampa nie wymaga wymiany żarówek. Dla zapewnienia higieny użytkowania spód lampy jest zdejmowany, co ułatwia jej czyszczenie. Rozkręcanie obudowy jest dziecinnie proste i nie wymaga zastosowania dodatkowych narzędzi. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by sprawiać radość użytkowania każdej, nawet początkującej użytkowniczce. Nasze produkty tworzone są z pasją i chcemy naszą dbałością o urodę i nienaganny wizerunek zarazić kolejne pokolenie młodych, ambitnych, świadomych własnej wartości konsumentek.

 

MANICURE HYBRYDOWY KROK PO KROKU, CZYLI JAK WYKONAĆ GO SAMODZIELNIE W DOMU

KROK 1.

Przygotowujemy paznokcie do malowania. Odsuwamy, usuwamy skórki, nadajemy paznokciom odpowiedni kształt za pomocą pilnika szklanego, bądź zwykłego o gradacji 180. Jeśli płytka posiada lekkie nierówności polerujemy ją za pomocą bloku polerskiego. 

Krok 2.

Odtłuszczamy paznokcie za pomocą płynu oraz wacików bezpyłowych.

Krok 3.

Nakładamy bazę na płytkę paznokcia oraz utwardzamy w lampie. Kciuk zwykle należy malować oddzielnie, aby lakier nie spłynął na skórki jednak w lampie Goclever nie jest to konieczne gdyż jest w niej wystarczająco dużo miejsca na wygodne ułożenie dłoni.

Krok 4.

Aplikujemy pierwszą warstwę lakieru i utrwalamy w lampie.

Kork 5.

Aplikujemy kolejną warstwę lakieru i ponownie utwardzamy w lampie

Kork 6.

Nakładamy TOP i utwardzamy. Do wyboru mamy matowe oraz błyszczące wykończenie. Zależy jaki top wybierzemy.

Krok 7.

Na koniec przemywamy pomalowanie paznokcie cleanerem  oraz wacikami bezpyłowymi, aby pozbyć się lepkiej warstwy.  
Αφήστε το σχόλιό σας