Search
Filters

Inteligentna waga

Goclever SMART Kitchen Scale to niezawodne i precyzyjne urządzenie służące do pomiaru wagi artykułów spożywczych. Charakteryzuje się lekkością i kompaktowymi wymiarami przy jednoczesnym zapewnieniu wyśmienitej jakości wykonania. Przewagą naszej wagi jest innowacyjna aplikacja z bazą ponad 1000 produktów wraz z ich wartościami odżywczymi. Urządzenie spełnia normy Unii Europejskiej pozwalające na kontakt z żywnością.

Nasza waga pozwala to na bieżące monitorowanie takich wartości jak kalorie, proteiny, tłuszcz, cholesterol, białko, sód. to lekkie i poręczne urządzenie, które sprawdzi się w każdej kuchni, we wszystkich gospodarstwach domowych. Jeśli jesteś fanem gotowania, z pewnością wiesz, jak ważne jest precyzyjne odmierzenie składników wg wykorzystywanego przepisu. Zwłaszcza podczas pieczenia trudno jest sobie wyobrazić kuchnię bez odpowiedniej wagi. Z naszym produktem każda potrawa wyjdzie smaczna i odpowiednio przyrządzona.

Największą zaletą wagi jest możliwość jej połączenia ze smartfonem.  Pozwala to na bieżące monitorowanie takich wartości jak kalorie, proteiny, tłuszcz, cholesterol, białko, sód. Aplikacja posiada własną bazę 1000 produktów oraz umożliwia wprowadzanie własnych. Docenią ją zwłaszcza osoby dbające o zbilansowaną dietę – ważenie posiłków pozwoli na odpowiedni dobór składników odżywczych i zapobiegnie nadmiernemu spożyciu kalorii w ciągu dnia.

Oferowana waga kuchenna ma wiele zastosowań. Z powodzeniem waży substancje stałe i płyny. Użytkownik może dowolnie zmieniać jednostki – urządzenie pokaże wynik odpowiednio w gramach, mililitrach, uncjach i funtach. Pomocniczo można zastosować również funkcję tarowania – jeśli chcesz zważyć artykuł spożywczy umieszczony w naczyniu, zważ najpierw samo naczynie, skorzystaj z opcji tary, a wynik wyzeruje się i waga będzie gotowa do zważenia samego pożywienia. Goclever Smart Kitchen Scale jest wbrew pozorom bardzo prosta w obsłudze za pomocą dwóch przycisków oraz czytelnego wyświetlacza.

Goclever Smart Kitchen Scale charakteryzuje się unikalnym designem – połączenie stali nierdzewnej i czarnego tworzywa dolanej części obudowy sprawi, że waga będzie nie tylko przydatnym gadżetem, ale również ozdobą każdej kuchni. Jest lekka, poręczna i sprawdzi się w każdej sytuacji. Można ją łatwo schować do szafki kuchennej lub też eksponować ładnie w otoczeniu innych artykułów gospodarstwa domowego. 

Leave your comment